TARİHÇEMİZ


VibraTek, 12 Ekim 1990 yılında resmi olarak faaliyetine Fevzi Çakmak Sokak’ta tek odalı bir büroda başladı. Şirketin kurucu iki ortağı İbrahim H Çağlayan ve Av. Temel Çağlayan olarak tescil edilmiştir. O günlerde tek kişilik şirket, ülkenin yaşadığı tüm ekonomik krizlere rağmen sürekli gelişme göstererek, bugün Siemens Avusturya, ABB Güney Afrika, Phoenix Reederei Almanya, Loesche Almanya, Halliburton ABD gibi yurtdışı şirketlerin yanısıra herbiri ülkemizin gurur kaynağı olan değişik sektörlerde yüzlerce işletmeye hizmet veren bir kurum haline gelmiştir.

VibraTek, artık tamamen ISO 9000 standartları doğrultusunda kurumlaştırdığı yapısı içinde müşterilerine hizmet vermekte ve çalışma sahasında güvenilir bir bilgi ve referans kaynağı olmakta, yazdığı raporlar Lloyd, Bureau Veritas, ABS vs gibi kuruluşlar tarafından kabul görmektedir. VibraTek 2005 yılında Danimarka Denizcilik Otoritesi (DMA) tarafından Türkiye'de DMA adına gemilerde gürültü olçümü ve hesapları yapmaya yetkili kılınmıştır.

VibraTek, Türk sanayisinde konusunun uzmanı olarak tanınmanın, bilgisine ve verdiği hizmete güvenilir olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Sapla samanın ayrılamaz olduğu, pazarlamacının kim hizmet erbabının kim olduğunu ayırmanın zorlaştığı, her eline cihaz alanın kendini uzman ilan ettiği Türk ticaret ortamında, firmamız kıymetli değerlendirmelerinizle sahasında bu menfi durumun ötesine geçebilmiştir. Ancak, çalışmalarımızı biz hala yeterli bulmuyoruz. Yine gün geçmiyor ki, şu işi şöyle yapsak daha iyi olur diyor ve yeni yatırım yapıyoruz. Devamlı eksikliklerimiz olduğunu fakat bunları göremediğimizi de düşünüyoruz. Lütfen, uyarılarınızı ve önerilerinizi bizden esirgemeyiniz! Size daha iyi hizmet eder hale gelebilmemiz için buna ihtiyacımız var.

Biz VibraTek ailesi olarak, değerli müşterilerimizin teveccühleri sayesinde geldiğimiz bu konumu, ulaşacağımız yeni hedeflerin sadece bir sıçrama noktası olarak görüyoruz...

Adres:

Dikmen Caddesi No: 119/2, 06450 Çankaya, Ankara

E-mail:

vibratek@vibratek.com.tr

Web Tasarım: AdaNET