PRATİK TİTREŞİMMETRELER


Sensörler tek başına titreşimi ölçmeye ve makine sağlığını daha iyi anlamak için verileri kullanmaya tam bir cevap sağlamaz. Monitran, sadece titreşimi ölçmek için değil, değerleri görüntülemek, seviyeleri sürekli izlemek ve aşırı ve tehlikeli titreşimler durumunda harekete geçmek için kullanılabilecek kısa bir izleme sistemi yelpazesi sunar. Bunlar aşağıdakilerden biri olabilir:

》 Spot ölçümler için ideal basit taşınabilir titreşimmetreler

》 Sensörleri bir ölçüm ve alarm ünitesiyle entegre eden tek kanallı titreşim sviçleri (şalterleri)

》 Çok kanallı, kalıcı olarak yerleştirilmiş monitörler

》 Makine veya makine dışı uygulamalarda herhangi bir titreşim sorununun çözümüne yardımcı olmak için renkli ekran ve programlanabilirliğe sahip en son mikroişlemci kontrollü sistem

Yukarıdaki tüm farklı kontrolörler, kullanıcıya kullanıcı varlıklarını korumak için esnek ve etkili çözümler sunmak için ölçüm için ideal sensöre bağlanır. Bu sistemler soldaki kategorilerde bulunabilir.

Taşınabilir Titreşim Ölçerler

Taşınabilir Titreşim Ölçerler size bir makinede herhangi bir noktada titreşimi ölçme yeteneği ve özgürlüğü verir ve genellikle makinelerinizin tolerans içinde çalıştığını onaylamak için ihtiyacınız olan tek şey basit bir cihaz olabilir.

 

 Dokümanlar
1MONITRAN VM330D Broşür
2MONITRAN VM220 Broşür

 Adres:

Dikmen Caddesi No: 119/2, 06450 Çankaya, Ankara

E-mail:

vibratek@vibratek.com.tr

Web Tasarım: AdaNET