OTOMASYON TİP 4-20mA TİTREŞİM SENSÖRLERİ


Monitran Genel Amaçlı İzleme Sensörleri, kullanıcıya genellikle 4-20mA sinyali olarak sürekli bir titreşim çıkışı sağlamak için PLC'ler ve diğer endüstriyel kontrolörlerle birlikte kullanılır. Monitör sinyalindeki değişiklikler, kullanıcının sensörün bağlı olduğu makine kısmındaki titreşim değişikliklerini tespit etmesini sağlayacaktır. Hızlı değişiklikler, montajlarında boşluklu çalışan makineler, fan kanadı balanssızlık arızası, rulman arızası gibi koşullara eşlik eder ve bunların hepsi yaygın hasar ve üretim zamanı kaybını önlemek için anında dikkat ve makinenin durdurulmasını gerektirir. Sinyal düzenli aralıklarla kaydedilirse, titreşimin kademeli olarak artması, sensörün takılı olduğu makinede  arızayı gösterir ve taşınabilir bir titreşim analizörü ile detaylı inceleme çağrısında bulunur.

Bu tür bilgiler çok çeşitli ortamlarda gereklidir; bu nedenle temel çıktı bu kategorideki tüm sensörler için ortak olsa da, aşağıdakilerden farklı ortamlarda kullanılmalarına izin veren birçok varyasyon vardır:

》 standart endüstriyel koşullar

》 sualtında ve uzun süreli ıslak çalışma

》 tehlikeli alanlarda kullanılmak üzere ATEX, IECEx ve ANZEx altında onaylanmıştır

İki seri mevcuttur: uzun süredir denenmiş ve güvenilir 1185 ve 1187 serilerimiz ve daha zorlu uygulamalar için gelişmiş performansa sahip yeni mevcut 2285 ve 2287 serisi. 2285 ve 2287 serisi sensörler, yeniden tasarlanmış elektroniğe ve dahili Faraday kafesine sahiptir:

》 gerçek endüstriyel ortamlarda çok daha az gürültü ve parazit

》 geliştirilmiş yalıtım ve daha kolay bağlantı ile çalışır

 

MTN/1185C

1185c.png Genel amaçlı, DC çıkışlı üstten giriş hız dönüştürücü. Zorlu ortamlarda sürekli titreşim izleme için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. PLC, DCS ve diğer endüstriyel sistemlere doğrudan bağlanabilen sensör aralığıyla orantılı endüstri standardı iki telli 4-20mA çıkış ile IP67'ye sızdırmaz endüstriyel kontrolörler. Dahili paslanmaz örgülü ETFE kablosu ile birlikte geniş bir montaj yöntemi yelpazesinde mevcuttur.

 

MTN/M1185IC

1185ıc.png ATEX ve IECEx Group I sertifikalıdır. Genel amaçlı, DC çıkışlı, üst giriş, hızı sensör. Zorlu endüstriyel ortamlarda sürekli titreşim izleme için sağlam paslanmaz çelikten üretilmiştir. PLC, DCS ve diğer endüstriyel kontrolörlere doğrudan bağlanabilen sensör aralığıyla orantılı endüstri standardı iki telli 4- 20mA çıkış ile IP67'ye sızdırmaz endüstriyel kontrolörler. Dahili paslanmaz örgülü ETFE kablosu ile birlikte geniş bir montaj yöntemi yelpazesi mevcuttur.

 

MTN/M1185W

1185w.png Sualtında kullanılabilir, genel amaçlı, DC çıkışlı üst giriş hızı dönüştürücü. Zorlu sualtı ortamlarında ve sürekli nem veya yoğuşma olan alanlarda sürekli titreşim izleme için sağlam paslanmaz çelikten üretilmiştir. PLC, DCS ve diğer endüstriyel kontrolörlere doğrudan bağlanabilen sensör aralığıyla orantılı endüstri standardı iki telli 4-20mA çıkış ile IP68'e sızdırmaz. Bütünleşmiş ağır hizmet tipi poliüretan kablo içerir ve çok çeşitli montajlarla mevcuttur.

 

MTN/M1185IW

1185w.png ATEX ve IECEx Group I sertifikalıdır. Dalgıç, genel amaçlı, DC çıkışlı, üstten giriş, hız sensörü. Zorlu sualtı ortamlarında ve sürekli nem veya yoğuşma olan alanlarda uzun süreli titreşim izlenmesi için sağlam paslanmaz çelikten üret edilmiştir. IP68'e sızdırmaz ve entegre ağır hizmet tipi poliüretan kablo içerir. Çok çeşitli montajlarla mevcuttur.

 

MTN/M1186

1186.png ATEX ve IECEx Group I sertifikalıdır. Dalgıç, genel amaçlı, DC çıkışlı, üstten giriş, hız sensörü. Zorlu sualtı ortamlarında ve sürekli nem veya yoğuşma olan alanlarda uzun süreli titreşim izlenmesi için sağlam paslanmaz çelikten üret edilmiştir. IP68'e sızdırmaz ve entegre ağır hizmet tipi poliüretan kablo içerir. Çok çeşitli montajlarla mevcuttur.

 

MTN/M1186C

2285c.png 100mV/g AC ve 4-20mA DC çıkışlı çift amaçlı, üstten girişli ivmeölçer. Sağlam paslanmazdan yapılmıştır. Zorlu ortamlarda uzun vadeli titreşim analizi için baştan sona çelik. IP67'ye göre sızdırmazdır ve entegre içerir. Paslanmaz çelik aşırı örgülü ETFE kablosu. Geniş bir montaj yelpazesi ile mevcuttur.

 

MTN/M1187

1187.png Genel amaçlı, hızlanmayla orantılı DC çıkışlı, üstten girişli ivmeölçer. Zorlu ortamlarda sürekli titreşim izleme için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. Doğrudan PLC, DCS ve diğer endüstriyel kontrolörlere bağlanabilen sensör aralığıyla orantılı endüstri standardı iki telli 4-20mA çıkışla IP67'ye sızdırmaz. Entegre 3 pimli 62 GB konektör içerir ve çok çeşitli montaj seçenekleriyle sunulur.

 

MTN/M1187C

1187c.png Genel amaçlı, hızlanmayla orantılı DC çıkışlı, üstten girişli ivmeölçer. Sağlam yapılmış zorlu ortamlarda sürekli titreşim izleme için paslanmaz çelik. IP67'ye göre sızdırmaz, doğrudan PLC, DCS'ye bağlanabilen sensör aralığıyla orantılı endüstri standardı iki telli 4-20mA çıkış

 

MTN/M1187W

1187w.png Genel amaçlı, ivme ile orantılı DC çıkışlı üst giriş ivmeölçer. Zorlu ortamlarda sürekli titreşim izleme için sağlam paslanmaz çelikten üret edilmiştir. PLC, DCS ve diğer endüstriyel kontrolörlere doğrudan bağlanabilen sensör aralığıyla orantılı endüstri standardı iki tel 4-20mA çıkış ile IP68'e sızdırmaz. Entegre ağır hizmet tipi poliüretan kablo içerir ve çok çeşitli montajlarla mevcuttur.ve diğer endüstriyel kontrolörler. Entegre paslanmaz çelik üst örgülü ETFE

 

MTN/2285C

2285c.png Genel amaçlı, DC çıkışlı üstten girişli hız dönüştürücü. Boyunca sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. Zorlu ortamlarda sürekli titreşim izleme için. Dahili elektronikler bir Faraday kafesine yerleştirilmiştir ve gürültüyü en aza indirmek için izole edilmiştir. Orantılı endüstri standardı iki telli 4-20mA çıkış ile IP67'ye göre mühürlenmiştir. Doğrudan PLC, DCS ve diğer endüstriyel kontrolörlere bağlanabilen sensör yelpazesi. Entegre paslanmaz içerir, aşırı örgülü ETFE kablosu ve çok çeşitli montaj seçenekleri mevcuttur.

 

MTN/2285IW

2285ıw.png ATEX ve IECEx Grup II sertifikalı. DC çıkışlı, dalgıç, genel amaçlı, üstten girişli hız dönüştürücü. Sert su altı ortamlarında ve sabit nem veya yoğuşmanın olduğu alanlarda sürekli titreşim izleme için baştan sona sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. Dahili elektronikler bir Faraday kafesi içine alınır ve gürültüyü en aza indirmek için izole edilir. Doğrudan PLC, DCS ve diğer endüstriyel kontrolörlere bağlanabilen sensör aralığıyla orantılı endüstri standardı iki telli 4-20mA çıkışla IP68'e göre yalıtılmıştır. Entegre ağır hizmet tipi poliüretan kablo içerir ve çok çeşitli montaj seçenekleri mevcuttur.

 

 Adres:

Dikmen Caddesi No: 119/2, 06450 Çankaya, Ankara

E-mail:

vibratek@vibratek.com.tr

Web Tasarım: AdaNET