ANALİZÖR TİP mV/G TİTREŞİM SENSÖRLERİ


Analog titreşim sensörleri, güç beslemesi ve çıktısı açısından iki önemli tipe ayrılır: (1) Sabit Voltaj; Değişken Akım  (2) Sabit Akım; Değişken Voltaj. Birinci Tipin Çıktısı DC; İkinci Tipin Çıktısı AC ‘dir. Birinci Tip Sensörden (4-20 mA) sadece GENLİK bilgisi  ; İkinci Tip Sensörden (mV/G) ise GENLİK ve FREKANS bilgisi alınır.

O nedenle, titreşim sensörü seçerken bu sensörleri Fourier Dönüşümü ile spektrum elde eden cihazlarda (portatif veya sabit titreşim analizörleri) için mi, yoksa makinalar üzerine sabit olarak tesbit edeceğiniz 7/24 izleme yapacağınız Otomasyon Sisteminizin bir unsuru olması amacıyla mı talep ettiğinize bakmak gerekir. Aşağıdaki sayfada sunulan sensörler İkinci Tip Sensörlerdir. Bu sensörlerle, spektrum elde edersiniz.

Aradığınız özellikte sensörü bu tabloda bulamadıysanız lütfen bizi 0312 479 0302 nolu telefondan arayın, ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olalım. Monitran ürünleri bu tabloyla sınırlı değildir.

MTN/M1100

1100.png İzole AC çıkışlı genel amaçlı üstten girişli sabit akım ivmeölçer. Zorlu ortamlarda uzun vadeli titreşim analizi için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. IP67'ye göre sızdırmazlık sağlanmış ve 2 pinli C5015 askeri tip konektör içerir. Geniş bir montaj yelpazesi ile mevcuttur.

 

MTN/M1100C

1100c.png İzole AC çıkışlı genel amaçlı üstten girişli sabit akım ivmeölçer. Zorlu ortamlarda uzun vadeli titreşim analizi için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. IP67'ye göre yalıtılmıştır ve entegre paslanmaz üst örgülü ETFE kablosu içerir. Geniş bir montaj yelpazesi ile mevcuttur.

 

MTN/M1100W

1100w.png Su altı, genel amaçlı, üstten girişli, izole AC çıkışlı sabit akım ivmeölçer. Sert su altı ortamlarında ve sabit nem veya yoğuşmanın olduğu alanlarda uzun vadeli titreşim analizi için baştan sona sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. IP68'e göre yalıtılmıştır ve entegre ağır hizmet tipi poliüretan kablo içerir. Geniş bir montaj yelpazesi ile mevcuttur.

 

MTN/M1100I

1100i.png ATEX ve IECEx Grup I sertifikalı. İzole AC çıkışlı genel amaçlı üstten girişli sabit akım ivmeölçer. Sert, tehlikeli gaz ve toz ortamlarında uzun vadeli titreşim analizi için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. IP67'ye göre mühürlenmiştir ve 2 pinli C5015 askeri tip konektör içerir. Çok çeşitli montaj seçenekleriyle mevcuttur.

 

MTN/M2200

2200.png İzole AC çıkışlı genel amaçlı üstten girişli sabit akım ivmeölçer. Zorlu ortamlarda uzun vadeli titreşim analizi için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. Arttırılmış ön gerilim kararlılığı ile gürültüyü en aza indirmek için dahili elektronikler izole edilmiştir. IP67'ye göre mühürlenmiştir ve 2 pinli C5015 askeri tip konektör içerir. Çok çeşitli montaj seçenekleriyle mevcuttur.

 

MTN/M2200C

1130.png İzole AC çıkışlı genel amaçlı üstten girişli sabit akım ivmeölçer. Zorlu ortamlarda uzun vadeli vibrasyon analizi için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. Arttırılmış ön gerilim kararlılığı ile gürültüyü en aza indirmek için dahili elektronikler izole edilmiştir. IP67'ye göre mühürlenmiştir ve entegre paslanmaz içerir aşırı örgülü ETFE kablosu. Geniş bir montaj yelpazesi ile mevcuttur.

 

MTN/M2200-4P

22004p.pngİzole AC çıkışlı genel amaçlı üstten girişli sabit akım ivmeölçer. Zorlu ortamlarda uzun vadeli titreşim analizi için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. Arttırılmış ön gerilim kararlılığı ile gürültüyü en aza indirmek için dahili elektronikler izole edilmiştir. IP67'ye göre mühürlenmiştir ve 4 pimli M12 konektör içerir ve çok çeşitli montaj seçenekleriyle sunulur.

 

MTN/M2200I

2200i.pngATEX ve IECEx Grup I sertifikalı. İzole AC çıkışlı genel amaçlı üstten girişli sabit akım ivmeölçer. Sert, tehlikeli gaz ve toz ortamlarında uzun vadeli titreşim analizi için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. IP67'ye göre mühürlenmiştir ve 2 pinli C5015 askeri tip konektör içerir. Çok çeşitli montaj seçenekleriyle mevcuttur.

 

MTN/M2200I-4P

2200i4p.pngATEX ve IECEx Grup I sertifikalı. İzole AC çıkışlı genel amaçlı üstten girişli sabit akım ivmeölçer. Sert, tehlikeli gaz ve toz ortamlarında uzun vadeli titreşim analizi için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. IP67'ye göre mühürlenmiştir ve 2 pinli C5015 askeri tip konektör içerir. Geniş bir montaj yelpazesi ile mevcuttur.

 

MTN/M2200W

2200w.pngDalgıç, genel amaçlı, üstten girişli, izole AC çıkışlı sabit akım ivmeölçer. Sert su altı ortamlarında ve sabit nem veya yoğuşmanın olduğu alanlarda uzun vadeli titreşim analizi için baştan sona sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. IP68'e göre yalıtılmıştır ve entegre ağır hizmet tipi poliüretan kablo içerir. Geniş bir montaj yelpazesi ile mevcuttur.

 

MTN1120

1120c.pngVeri toplamada, genel amaçlı, üstten girişli, izole AC çıkışlı sabit akım ivmeölçer. Zorlu ortamlarda uzun vadeli titreşim analizi için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. IP67'ye göre yalıtılmıştır ve 3 pimli 62 GB tarzı konektör içerir. Geniş bir montaj yelpazesi ve 19 mm çaplı taban ile mevcuttur.

 

MTN1120C

1120c.pngVeri toplamada, genel amaçlı, üstten girişli, izole AC çıkışlı sabit akım ivmeölçer. Zorlu ortamlarda uzun vadeli titreşim analizi için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. IP67'ye göre yalıtılmıştır ve paslanmaz aşırı örgülü ETFE kablosu içerir. Geniş bir montaj yelpazesi ve 19 mm çaplı taban ile mevcuttur.

 

MTN1130

1130.pngVeri toplamada, genel amaçlı, üstten girişli, izole AC çıkışlı sabit akım ivmeölçer. Zorlu ortamlarda uzun vadeli titreşim analizi için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. IP67'ye göre yalıtılmıştır ve paslanmaz aşırı örgülü ETFE kablosu içerir. Geniş bir montaj yelpazesi ve 19 mm çaplı taban ile mevcuttur.

 

MTN/M1010

1010.pngGenel amaçlı, üstten girişli, izole AC çıkışlı sabit akım ivmeölçer. Zorlu ortamlarda uzun vadeli titreşim analizi için sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. 19 mm taban, entegre TNC konektör içerir ve çok çeşitli montaj seçenekleriyle sunulur. MTN/1010'dan daha küçük ve daha hafiftir. Koaksiyel kablo kullanır (aynı zamanda dahili korumaya ve izole elektroniklere sahip olan 1100 gibi korumalı ikiz çekirdekli değildir) ve bu nedenle elektriksel parazite karşı daha düşük bağışıklık gösterir.Adres:

Dikmen Caddesi No: 119/2, 06450 Çankaya, Ankara

E-mail:

vibratek@vibratek.com.tr

Web Tasarım: AdaNET